Category Archives: Czytelnia

piersi - anoreksjastop,net.pl

Krem powiększający do biustu – Dlaczego warto wybrać serum Frashe?

Dlaczego warto stosować kremy ujędrniające do biustu pomagają?

Wiele kobiet wciąż jeszcze nie wie, że oprócz balsamu do ciała istnieje jeszcze specjalny krem do biustu i może on rozwiązać dużo z ich problemów. Poprawi on wygląd piersi, poprzez wygładzenie skóry w tych okolicach, ujędrnienie i uelastycznienie zwiotczałej skóry. Dzięki temu biust będzie sprawiał wrażenie optycznie większego i atrakcyjniejszego. Częstym zmartwieniem, przez które wiele kobiet rezygnuje z eksponujących dekolt bluzek i sukienek, jest pomarszczona skóra. Odpowiedni krem na piersi może znacznie poprawić jej stan i sprawić, że znów będzie się świetnie prezentować w wycięciach ubrań. Continue reading →

Jak skutecznie zwalczyć cellulit?

Cellulit dotyka ponad 85% kobiet, niezależnie od ich kształtu i rozmiaru. Najczęściej występuje na udach, ale może również się pojawić na łydkach, pośladkach i brzuchu. Składa się ze swobodnie pływających komórek tłuszczowych, które są osadzone tuż pod skórą. Ma wyraźny wygląd, podobny do powierzchni pokrytej warstwą pomarańczowej skórki lub serem. Hormony, genetyka i niezdrowy tryb życia są głównymi przyczynami cellulitu. Należy pozbyć się cellulitu, jak tylko się pojawi, ponieważ z wiekiem jest coraz gorzej.  Continue reading →

Trądzik różowaty jak wygląda

     Trądzik różowaty to choroba współczesna dotykająca coraz większą grupę ludzi. O jej obecności świadczą zaczerwienienia, pajączki, a także występowanie bruzd, a także krostek. Najczęściej objawia się na centralnej części twarzy, ale może wystąpić także za uszami, na szyi, ramionach, a ponadto na dekolcie. Określona choroba dotyka głównie osoby dorosłe. Nie ma także nic wspólnego z trądzikiem młodzieńczym, Continue reading →

Sprawdź, czym jest depilacja laserowa i jak ją wykonać

Depilacje laserowa to zabieg polegający na wnikaniu laserów pod skórę, dzięki czemu włoski usuwane są z ciała wraz z cebulką i korzeniem włosa. Takie usuwanie owłosienia laserem pozwala na cieszenie się długotrwałym efektem gładkiej i pozbawionej włosów skóry. Wielu zastanawia się depilacja laserowa ile zabiegów? Wykonując zabieg depilacji laserowej, trzeba się liczyć z tym, że im więcej zabiegów wykonamy tym lepszy czeka nas efekt. Przy tym zabiegu trwała depilacja jest możliwa po wykonaniu co najmniej dwóch zabiegów, dlatego zaleca się powtórzenie wykonanego zabiegu.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej:

Jest to zabieg, który mogą wykonać wszyscy. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z depilacją innymi sposobami. Laserowa depilacja w Gdyni (o niej więcej tutaj: http://vectusgdynia.pl/kobiety/) pomoże takim osobą pozbyć się przykrych dolegliwości związanych z innego rodzaju depilacją, która może podrażnić skórę i wysuszyć ją. Depilacja laserowa opinie mówią, że jest to zabieg doskonały dla każdego, zarówno dla kobiet, jaki i dla mężczyzn. Istnieje jednak depilacja laserowa przeciwwskazania, do których należy depilacja laserowa w ciąży. Jest tak ponieważ depilacja laserowa a ciąża, to połączenie, które nie jest wskazane, ze względu bezpieczeństwa zdrowia matki i dziecka. Przeciwwskazania do depilacji laserowej mają również osoby, które chorują na raka, bądź mają inne choroby skóry.

Jak się przygotować do zabiegu:

Depilacja laserowa jak się przygotować do zabiegu. Ważne jest, by do zabiegu zacząć przygotowywać się już dwa miesiące przed jego planowaną datą. A jak się przygotować?

  • Nie używać innego rodzaju depilacji.
  • Odstawić wszystkie witaminy, czy leki, które zawierają w swoim składzie produkty światło-uczulające.
  • Nie używać samoopalaczy.
  • Nie zażywać, używać żadnych produktów, które mogą wywoływać reakcje światło-uczulające.

Pielęgnacja po zabiegu:

Po zabiegu należy odpowiednio zadbać o skórę, która została poddana zabiegowi. Tylko wtedy depilacja laserowa efekty przyniesie najlepszej jakości. Po usuwanie włosów laserem należy:

  • Nawilżyć skórę.
  • Smarować skórę produktami nawilżającymi, które zawierają w sobie olejki, które w odpowiedni sposób odżywią skórę po depilacji.

Depilacja laserowa skutki uboczne:

Jest to zabieg, który nie wywołuje skutków ubocznych, bądź są one nie często spotykane. Jednak jedynym skutkiem ubocznym są oparzenia po depilacji laserowej. Jeśli jednak klient dostosował się do zaleceń przed i po zabiegu, a depilacja została wykonana prawidłowo nie spotyka się z występowaniem żadnych powikłań po tym zabiegu. Natomiast kwestia, czy depilacja laserowa boli, jest indywidualna, mówi się, że jest to zabieg całkowicie bezbolesny, któremu towarzyszyć może jedynie lekkie mrowienie.

Depilacja laserowa koszt:

  • laserowa depilacja cena za okolice bikini – 300 złotych.
  • depilacja laserowa cena za wydepilowanie pośladków, czy pachwin- 200 złotych.
  • koszt depilacji laserowej ud – 400 złotych.

Należy również pamiętać, że zaleca się wykonanie powtórnego zabiegu, by móc cieszyć się jeszcze lepszymi i trwalszymi efektami.

Więcej informacji, opinie i ceny na stronie Clinica Cosmetologica w Gdyni

Domowe sposoby na bezsenność

Bezsenność to problem, który dotyczy wielu dorosłych osób. Szczególnie kłopotliwa jest bezsenność w ciąży, ale ten problem dotyka także wielu innych osób. W radzeniu sobie z bezsennością mogą pomóc różne domowe metody. Jeśli chodzi o domowe sposoby na bezsenność, ich największym atutem jest to, że nie są one tak inwazyjne, jak środki leczenia farmakologicznego lub suplementy diety.

Continue reading →

Kłykciny kończyste

Kłykciny kończyste to schorzenie spowodowane wirusem HPV. W jaki sposób przebiega ta choroba i co można zrobić, by jej zapobiec?

Ta choroba jest przenoszona drogą płciową. Można jej zapobiec nie zmieniając często partnerów seksualnych. Szansa na zakażenie jest zwykle niewielka w przypadku, gdy oboje partnerzy dochowują sobie wierności. Jednocześnie trzeba jednak pamiętać, że nie każdy wirus HPV powoduje występowanie tak zwanych kłykcin kończystych. Niektóre typy tego wirusa nie powodują widocznych objawów, mogą za to przyczynić się do powstawania nowotworów szyjki macicy u kobiet i prącia u mężczyzn. Continue reading →