Depilacja laserowa – źródło trwałego usunięcia owłosienia

Depilacja laserowa – źródło trwałego usunięcia owłosienia
5 (100%) 5 głosy

Depilacja laserowa od kilku lat nie jest już abstrakcyjnym marzeniem, którego nie dałoby się zrealizować. Przeciwnie – jest dostępna, a korzystają z niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Depilacja laserowa to komfort, oszczędność czasu, zdrowa skóra i wyższe poczucie wartości. Co musisz wiedzieć przed zabiegiem?

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA

Chociaż opinie o depilacji laserowej są różne, różnice te dotyczą zwykle progów bólowych i oceny sprzętów. Oceny dotyczące ściśle efektów są zawsze pozytywne, ponieważ już pierwsze naświetlenie lasera daje znaczące rezultaty. To dla pacjentów ogromny komfort, gdy czekając na kolejne dawki (zaleca się 4-6 co kilka tygodni) mogą już cieszyć się spowolnionym porostem nowych włosów. Doświadczeni pacjenci nie narzekają też na listę wskazówek i zaleceń po opuszczeniu gabinetu. Ich przestrzeganie wpływa na zachowanie efektu, zdrowia skóry i uniknięcie każdego niepożądanego skutku ubocznego.

„Okres przygotowań może rozpocząć się już miesiąc wcześniej. Jedyną metodą golenia będzie przez ten czas używanie maszynki, dlatego zrezygnujmy z wosku, plastrów czy elektrycznego depilatora.” – mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Zasady obejmują nawilżającą pielęgnację i unikanie słońca, sauny, solarium, pływalni z chlorowaną wodą, gorących kąpieli w wannie oraz siłowni wraz z intensywnymi programami ćwiczeń. Depilacja laserowa pach zobowiązuje też pacjenta do odłożenia na kilka dni dezodorantów i antyperspirantów. Poza tym warto podejść rozsądnie do okresu przygotowań. Depilacja laserowa przeciwwskazania także uwzględnia. Są nimi: świeża opalenizna, wypryski, trądzik, zmiany w postaci grudek, blizn, krost, bielactwo nabyte oraz wrodzone, łuszczyca, ciąża, laktacja, choroby nowotworowe.

WRASTAJĄCE WŁOSKI NIEPOKOJĄ KAŻDEGOSkuteczna depilacja laserowa laserem Vectus.

Wrastające włoski są kłopotliwe – przyzna to szczególna kobieta, która chciała iść na plażę, a usuwanie włosów maszynką doprowadziło do czarnych wykwitów. Te czarne kółeczka to właśnie wrastające włoski. Kiedy rosną, nie mają siły, by przebić się przez systematycznie podrażnianą skórę. Nie tylko maszynki, ale również elektryczne depilatory i inne tradycyjne metody mogą wywołać te kłopotliwe zmiany. Jeszcze gorzej jest, gdy dopada nas zapalenie mieszków włosowych. Objawia się ono:

 

  • zaczerwienieniem skóry.
  • grudkami z ropą.
  • krostami z krwią.
  • bólem.
  • świądem.
  • pieczeniem naskórka.

Depilacja laserowa Gdynia – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

Jedyną opcją, która niszczy tendencję do powrotów tych problemów jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa nie drażni skóry i jednocześnie daje takie efekty, że nie trzeba już brać do ręki standardowych golarek. Zabieg okazuje się spełnieniem marzeń dla wielu ludzi, w tym także paniom zmagającym się z hirsutyzmem, czyli owłosieniem typu męskiego. Laserowa depilacja to współcześnie nie kaprys estetyczny, ale wskazanie medyczne i niekiedy higieniczne.

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? CO TRZEBA WIEDZIEĆ NA TEN TEMAT?

Czy depilacja laserowa boli, a pacjent musi przyjąć znieczulający środek? To pytanie jest jednym z najczęstszych. Aktywność zbliżonej do ciała głowicy może budzić dyskomfort, natomiast nie ma wywołuje ona bólu. Chyba, że następuje depilacja laserowa bikini – obszar ten ze względu na swoją wyższą wrażliwość czasami sprawia ból. Dużo zależy od pacjenta – nie tylko jego uwarunkowań, ale też nastawienia. Znieczulenie nie jest podawane, ponieważ skala negatywnych odczuć nie jest na tyle wysoka, by je wprowadzić.

LASER DO DEPILACJI VECTUS TO LASER, KTÓRY NIKOGO NIE ZAWIÓDŁ

Dlaczego tak często wybiera się laser do depilacji Vectus? Odpowiedź jest prosta i znajduje się w trzech technologicznych formułach:Depilacja laserowa pach.

  • Photon Recycling – podczas pracy lasera światło odbija się od skóry i dzięki wmontowanym lusterkom, wraca do niej. Tym samym usunięta zostaje większa ilość komórek włosa – cel każdego pacjenta przychodzącego na zabieg.
  • Advanced Contact Cooling – system chłodzenia, dbający o to, by ciało pacjenta nie przegrzało się. Temperatura jest przez cały czas kontrolowana.
  • Czytnik Skintel – tak naprawdę od niego wszystko się zaczyna. Sprawnie mierzy poziom melaniny, a potem dopasowuje parametry do wyniku. Takie działanie jest równe temu, że każdy pacjent może poczuć się potraktowany indywidualnie.

Depilacja laserowa nie powinna dziś budzić niepokoju. Postępy technologiczne, bogata wiedza medyczna i doświadczenie tysięcy pacjentów na całym świecie, wskazują na skuteczność, bezpieczeństwo i spełnienie oczekiwań. Gładkie ciało przez 24 godziny na dobę to wygoda i gotowość do realizacji kolejnych marzeń – możesz to osiągnąć już dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 1 =