Sprawdź, czym jest depilacja laserowa i jak ją wykonać

Sprawdź, czym jest depilacja laserowa i jak ją wykonać
5 (100%) 1 głosy

Depilacje laserowa to zabieg polegający na wnikaniu laserów pod skórę, dzięki czemu włoski usuwane są z ciała wraz z cebulką i korzeniem włosa. Takie usuwanie owłosienia laserem pozwala na cieszenie się długotrwałym efektem gładkiej i pozbawionej włosów skóry. Wielu zastanawia się depilacja laserowa ile zabiegów? Wykonując zabieg depilacji laserowej, trzeba się liczyć z tym, że im więcej zabiegów wykonamy tym lepszy czeka nas efekt. Przy tym zabiegu trwała depilacja jest możliwa po wykonaniu co najmniej dwóch zabiegów, dlatego zaleca się powtórzenie wykonanego zabiegu.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej:

Jest to zabieg, który mogą wykonać wszyscy. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z depilacją innymi sposobami. Laserowa depilacja w Gdyni (o niej więcej tutaj: http://vectusgdynia.pl/kobiety/) pomoże takim osobą pozbyć się przykrych dolegliwości związanych z innego rodzaju depilacją, która może podrażnić skórę i wysuszyć ją. Depilacja laserowa opinie mówią, że jest to zabieg doskonały dla każdego, zarówno dla kobiet, jaki i dla mężczyzn. Istnieje jednak depilacja laserowa przeciwwskazania, do których należy depilacja laserowa w ciąży. Jest tak ponieważ depilacja laserowa a ciąża, to połączenie, które nie jest wskazane, ze względu bezpieczeństwa zdrowia matki i dziecka. Przeciwwskazania do depilacji laserowej mają również osoby, które chorują na raka, bądź mają inne choroby skóry.

Jak się przygotować do zabiegu:

Depilacja laserowa jak się przygotować do zabiegu. Ważne jest, by do zabiegu zacząć przygotowywać się już dwa miesiące przed jego planowaną datą. A jak się przygotować?

  • Nie używać innego rodzaju depilacji.
  • Odstawić wszystkie witaminy, czy leki, które zawierają w swoim składzie produkty światło-uczulające.
  • Nie używać samoopalaczy.
  • Nie zażywać, używać żadnych produktów, które mogą wywoływać reakcje światło-uczulające.

Pielęgnacja po zabiegu:

Po zabiegu należy odpowiednio zadbać o skórę, która została poddana zabiegowi. Tylko wtedy depilacja laserowa efekty przyniesie najlepszej jakości. Po usuwanie włosów laserem należy:

  • Nawilżyć skórę.
  • Smarować skórę produktami nawilżającymi, które zawierają w sobie olejki, które w odpowiedni sposób odżywią skórę po depilacji.

Depilacja laserowa skutki uboczne:

Jest to zabieg, który nie wywołuje skutków ubocznych, bądź są one nie często spotykane. Jednak jedynym skutkiem ubocznym są oparzenia po depilacji laserowej. Jeśli jednak klient dostosował się do zaleceń przed i po zabiegu, a depilacja została wykonana prawidłowo nie spotyka się z występowaniem żadnych powikłań po tym zabiegu. Natomiast kwestia, czy depilacja laserowa boli, jest indywidualna, mówi się, że jest to zabieg całkowicie bezbolesny, któremu towarzyszyć może jedynie lekkie mrowienie.

Depilacja laserowa koszt:

  • laserowa depilacja cena za okolice bikini – 300 złotych.
  • depilacja laserowa cena za wydepilowanie pośladków, czy pachwin- 200 złotych.
  • koszt depilacji laserowej ud – 400 złotych.

Należy również pamiętać, że zaleca się wykonanie powtórnego zabiegu, by móc cieszyć się jeszcze lepszymi i trwalszymi efektami.

Więcej informacji, opinie i ceny na stronie Clinica Cosmetologica w Gdyni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

26 − = 16