Zabiegi na ciało – co proponuje nam medycyna estetyczna?

Zabiegi na ciało – co proponuje nam medycyna estetyczna?
4.9 (97.89%) 38 głosy

Każda z nas z pewnością marzy o pięknym i zadbanym ciele, dlatego stosujemy odpowiednie ćwiczenia oraz pielęgnujemy je, aby wyglądało jak najlepiej. Domowa pielęgnacja ciała może jednak nie być wystarczająca, a jej efekty nie zawsze są satysfakcjonujące. Różnorodne zabiegi na ciało widocznie poprawiające jego kondycję może zaproponować nam medycyna estetyczna, a dodatkowym atutem takiej pielęgnacji jest fakt, że będzie ona z pewnością odpowiednio dobrana do potrzeb naszej skóry.


Icoone – masujące zabiegi na ciało

Metoda urządzeniem Icoone wykorzystuje w celu poprawy wyglądu ciała technikę masażu pod ciśnieniem. Pielęgnacja ciała podczas tej procedury polega na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawie jędrności skóry oraz zmniejszeniu cellulitu, co daje efekt odmłodzonej i zadbanej skóry ciała. Więcej o zabiegu możesz dowiedzieć się umawiając się na darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica.

Ultraformer III HIFU – lifting i pielęgnacja ciała bez skalpela

Zabiegi na ciało wykonywane przy użyciu Ultraformer III HIFU są całkowicie bezpieczne i bezbolesne, nie wymagają też specjalnego przygotowaniu lub znieczulenia. Podczas zabiegu na skórę działają fale ultradźwiękowe, które przenikając w głąb ciała powodują obkurczenie zwiotczonych tkanek oraz stymulują do produkcji włókna kolagenowe, dzięki czemu ciało odzyskuje jędrność i elastyczność.

Venus Legacy – zabiegi na ciało wspomagające redukcję cellulitu

Technika pielęgnacji ciała za pomocą Venus Legacy umożliwia poprawienie jego konturów i znaczną redukcję cellulitu. Stosując serię takich zabiegów nasze skóra naszego ciała poprawi swoją elastyczność oraz  odzyska piękne kontury.

Pollogen Legend – Surgen i Maximus – nowoczesna pielęgnacja ciała i twarzy

Skuteczne ujędrnienie i odmłodzenie skóry a także modelowanie sylwetki uzyskamy stosując innowacyjne zabiegi na ciało Pollogen Legend. W swym działaniu powodują one dynamiczną aktywację mięśni, dzięki czemu ich skurcz pomaga w wypchnięciu niechcianej tkanki tłuszczowej z obszaru zwiotczonej skóry.

Endermologia Cellu M6 Integral – innowacyjne wyszczuplające zabiegi na ciało

Pielęgnacja ciała za pomocą tego urządzenia odbywa się poprzez przeprowadzenie wyszczuplającego, a przy tym przyjemnego masażu ciała. Skutecznie zmniejsza obwód poddanych zabiegowi partii ciała oraz zapewnia ich wymodelowanie i odmłodzenie.

Karboksyterapia – pielęgnacja ciała redukująca tkankę tłuszczową

Zabiegi na ciało w postaci karboksyterapii umożliwiają znaczną redukcję cellulitu, ujędrnienie skóry oraz zauważalną poprawę jej wyglądu. Skutecznie redukują także ilość tkanki tłuszczowej w trudnych do usunięciach partiach ciała takich jak ramiona, uda czy biodra.

Dermapen/ Mezopen – regeneracyjne zabiegi na ciało

Urządzenie to pozwala na wykonanie zabiegów z kategorii anti-aging, rozjaśniających oraz regeneracyjnych. Pielęgnacja ciała odbywa się poprzez stymulacji skóry do odnowy dzięki technologii pulsujących igieł.

Palomar Emerge- zabiegi na ciało laserem frakcyjnym

Pielęgnacja ciała tym sposobem polega na emitowaniu przez urządzenie mikrowiązek światła, które wnikają w głąb skóry i tam pobudzają ją do regeneracji, co sprawia że odzyskuje ona zdrowy i młody wygląd.

Depilacja laserem Vectus – zabiegi na ciało zapewniające idealną gładkość

Pełna seria zabiegów laserem Vectus zapewni skórze trwałą gładkość, dzięki temu pielęgnacja ciała będzie wymagała od tej pory tylko odpowiedniego nawilżania niesamowicie gładkiej skóry.

Depilacja woskiem – wygładzająca pielęgnacja ciała

Gdy nie możemy pozwolić sobie na wykonanie laserowej depilacji, dobrym rozwiązaniem będzie depilacja woskiem. Depilujące zabiegi na ciało woskiem zapewnią naszej skórze gładkość na kilka tygodni. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

70 − 63 =